Arkadas_image

Arkadaş
Bul

Kız Arkadaş Arıyorsan, Gel


İnternetten Arkadaş Bul
Arkadaş Bulma Siteleri
Sizi Fark Etsinler
Dış Görünüşünüz Önemlidir
Flört Kuralları
Arabanla buluş
İlk Buluşmada Nasıl Davranmalı
İlk Buluşma Nerede Olmalı?
Buluşunca Ne Yemeli?
Başarısız Buluşma
Hediye Olarak Ne Almalı?
Sevgililer Günü Hediyeleri
Çiçek Dili
Güncel Magazin Haberleri
Doğru Kişi Mi?
İlişkinin Büyüsünü Sürdürmek
Yabancı Arkadaş Bulmak

İnternetten Para Kazan
para kazan

 Faydalı Siteler

Arkadaş Bul'un Faydalı Siteler Sayfasında Sizin de Sitenizin Yer Almasını İstiyorsanız
Sitenizi Ekleyin

 

 Arkadaş Bul>                                                                     

İnternetten Arkadaş bul

Günümüzün iletişim teknolojisi sayesinde artık ilişkilerimizde bilgisayar ve de internet ortamında cereyan etmektedir. Laptop bilgisayarların son derece hızlı bir şekilde yaygın hale gelmesiyle, iş yerinden, evden, tatil merkezlerinden de internete çok kolay bir şekilde bağlanmak mümkün olduğundan, muhtemel arkadaşlarınız hakkında daha rahat bilgi edinip, ilişki kurmak şimdi her zamankinden daha kolay. Son zamanın modası herkezin bildiği gibi Facebook 'ta eski arkadaşlarınızı bulup onlarla temasa geçmektir. Ancak Facebook 'u yeni arkadaş edinmek için de kullanabilirsiniz. Profilini beğendiğiniz kişilerle arkadaşlık kurmaya çalışın. Kullanabileceğiniz  diğer internet araçları ise, Mynet, Youtube ve Msn dir.

İnternet vasıtasıyla garanti arkadaş edinirken en çok dikkat etmeniz gereken konu dürüst davranmaktır. Karşınızdakini bire bir görmediğiniz için internet ortamı kötü amaçla kullanıma müsaittir. Bu güvensizlik ortamında karşınızdakinin  size yakınlık gösterip açılabilmesi başka ortamlara göre çok daha zor olabilmektedir. Arkadaş bulma siteleri günümüzde çok yaygın hale gelmiştir, ve bunlardan faydalanmak istemeniz de çok doğaldır, ancak kendinizle ilgili verdiğiniz bilgiler mümkün olduğunca doğru olmalıdır. Tabii bu doğruluğun da bir sınırı vardır. Özel hayatınızla ilgili bazı detayları vermek istemeyeceğiniz gibi, bana göre bunları vermemekte de fayda vardır. Mesela telefon adresiniz. ya da detaylı ev adresiniz. Arkadaşlık sitesi bilgilerinize resimlerinizi eklemeniz tavsiye edilir çünkü böylece  karşınızdakinin size olan güveni artacak ve gerçek ve de ciddi olduğunuza herkesi ikna edeceksiniz. Burada ekleyeceğiniz resimde dikkat etmeniz gereken konu, resmin bilgisayarınızın başında çekilmiş olmasıdır. Hatta laptop'unuzla çekilmiş bir resim karizmanızı kat be kat arttıracaktır. Bunlara arabanızla çekilmiş bir resim de eklemeniz şiddetle önerilmektedir.

 

Siz de diğer erkekler gibi düşünüyorsanız bir kız arkadaş bulmak sizin için de önemlidir. geniş bir sosyal çevreye sahip olmak ve iyi zaman geçirmek önemlidir. Ancak bazı boşlukları ancak bir kız arkadaş doldurabilir.

Erkelerin sıkça yaptığı bir hata, arkalarına yaslanıp mükemmel bir kızın kendilerini bulmalarını beklemek. Ancak kader her zaman bu kadar iyi davranmaz.Eğer bir kız arkadaş bulmak istiyorsanız dışarıya çıkıp biraz çabalamanız gerekecek.

Aşağıda anlatılan dört yöntem sayesinde, birçok güzel kadınla tanışıp, aradığınız kız arkadaşı bulabileceksiniz.

1- Değişik kızlarla tanışın.

Bir kız arkadaş bulmanın ilk adımı değişik kızlarla tanışmaktır. burada önemli olan size ilginç gelen ilk kıza aşık olmamaktır. Bunun yerine değişik kadınlarla tanışıp hayatta gerçekten ne istediğinizi anlayın.

Özel birini aradığınızı unutmayın. Bu sebeple kız arkadaşınızı ararken seçici olmalısınız.

2- Sosyal çevrenizi genişletin.

hayattan gerçekten zevk alan kişiler, büyük bir arkadaş grubunun ve geniş bir sosyal çevrenin önemini çok iyi bilirler. Sosyal çevrenizi genişletmeyi öğrendiğiniz zaman konuşabilecek yeni konulara vakıf olursunuz, ve birçok harika insanla tanışırsınız. Aktif bir hayatınız olduğu zaman daha iyi bir kişiliğe sahip olursunuz. Daha çok arkadaşınız olursa kızlar sizinle çıkmaya can atacaklardır.

geniş bir sosyal çevre sayesinde daha çok kızla çıkabilirsiniz. Çevrenizdekilere dikkat ederseniz, birçoğunun eşlerini ve kız arkadaşlarını ilk tanıma yöntemi arkadaş ve sosyal çevre vasıtasıyladır.

3- Hayattan zevk almaya çalışın.

Hayatta mutlu olabilmenin sırrı, değişik şeylerden zevk alabilmektir. sadece bir kız arkadaş bulmaya odaklanırsanız, bunu başaramamanız durumunda depresyona girebilirsiniz.

Bu olmaması için arkadaşlarınızla daha fazla zaman geçirin, işinize veya okulunuza odaklanın, spor yapın, yeni bir hobi edinin veya sadece ailenizle zaman geçirin.

4- Rüyalarınızdaki kız arkadaşı bulun.

>

Aradığınızı bulmak için Google'ı deneyin.

Google

 

Arkadaş bul! ara Arkadaş siteleri bul; arkadaş arama sitelerine üye ol, arkadas bul! Herkes internetten kız, erkek arkadaş, sevgili, dost bulabilir; sohbet edin, mesajlaşın. Türkiye'de ve Dünyada internetten arkadaş, dost ve sevgili ve hatta bir evlilik yapmak için uygun eş bulmanız için hizmet veren siteler, burada bir araya getirildi. Şimdi yeni bir aşka başlayın.

Arkadaşlık Sitesi Sibermekan Ücretsiz Arkadaşlık Sitesi

 domain   güzel sözler Toplist  Toplist site ekle iyi hit siteler rehber.gen.tr       site ekle

   

copyright 2009 Paid Surveys arkadas bul


Sitetistik